Sayfaya tweet ve Twitter takip et butonu eklemek

Sayfaya Tweet Eklemek

Web’e bir Tweet eklemek için, “daha fazla” menüsüne (<) tıklayın ve “Tweeti Yerleştir” i seçin. Bir HTML bloğunu şablonunuza veya içerik yönetim sisteminize kopyalayıp yapıştırabilirsiniz. Tüm sütun zaman çizelgesini gömmek için sütun ayarları simgesine tıklayın ve “Paylaş” a basın “Gömülü Zaman Çizelgesi” ne tıklayarak zaman çizelgesi için oluşturulan kodu sayfanıza ekleyin.

Publish Twitter

Twitter profilimizden twitlerimizi yukarıda anlattığım gibi sayfamızda enbed olarak yerleştirebildiğimiz gibi bunların yanı sıra Twitterin yapmış bir uygulama bize kolaylık sağlayarak twit yerleştirmelerinin yanı sıra Twitter hesabımızın takip et butonunu yayın akışını tweet yerleştirmeyi ve grid olarak yerleştirecek kodumuzu üretmemizi sağlayan bir uygulamadır. Twitterin bu uygulamasını kullanarak rahatlıkla sayfamıza twitter takip et butonunu ekleyebilir veya beğendiğimiz bir tweeti paylaşabiliriz.

https://publish.twitter.com/ sayfasına tıklayarak bu ekleme kodlarını rahatça üretebiliriz. Örneğin aşağıdaki web sitede kendi profilimin yayın akışı kodlarını oluşturdum. Bundan sonra yapmanız gereken sayfanıza bu kodları eklemek.

“Sayfaya tweet ve Twitter takip et butonu eklemek” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir